La Liga
8

Real Sociedad za poluvrijeme razbio Villarreal i slavio uvjerljivu pobjedu

(Foto: EPA)
Nogometaši Real Sociedada pobijedili su u San Sebastianu u okviru 2. kola La Lige ekipu Villarreala rezultatom 3:0.

Sociedad je na startu sezone slavio u Vigu, a sada su iskoristili probleme Villarreal, kojeg muče izostanci.

Pitanje pobjednika ovog meča bilo je riješeno još u prvom poluvremenu.

Prvo je Willian Jose u 25. minuti doveo domaće u vodstvo, a devet minuta kasnije Prieto je na asistenciju Navas udvostručio prednost.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena Juanmi je iskoristio dodavanje Elustonda te postavio, ispostavit će se, konačnih 3:0.

U nastavku je viđen nešto lošiji nogomet bez ijedne velike šanse za promjenu rezultata pa su domaći slavili sigurnu pobjedu.

Real Sociedad se tako privremeno probio na čelnu poziciju La lige s dvije pobjede u dva kola, dok je Villarreal zakucan na dno s oba poraza.