Prijateljska utakmica
0

VIDEO / Real preokrenuo protiv Herthe, sjajan gol Ronalda

Ronaldo (Foto: AFP)
U sklopu predsezonskih priprema najbolji svjetski klubovi odmjeravaju snage u prijateljskim utakmicama. Madridski Real tako se nakon odrađene sjevernoameričke turneje vratio u Evropu, a u Berlinu je gostovao kod povratnika u bundesligaško društvo, Herthe.

Na kraju je Real slavio s 3-1, a susret je obilježio sjajan gol najskupljeg nogometaša današnjice Cristiana Ronalda iz 30. minute. Opalio je Portugalac topovski s nekih 25 metara, a njegov je udarac pronašao same rašlje Herthinih stativa. Ronaldo je Realu u tom trenutku donio izjednačenje na 1-1, a s dva gola je francuski napadač Karim Benzema donio pobjedu "kraljevskom klubu".

Otvarajući gol na utakmici zabila je Hertha, a strijelac je u 18. minuti bio Ebert.

Prijateljske utakmice:

Hertha – Real Madrid 1-3 (Ebert 18 / Ronaldo 30, Benzema 32, 47) Šahtar – Lyon 1-1 (Jadson 69 / Bastos 79-11m) Kitchee – Chelsea 0-4 (Lampard 38-11m, Luzardo-ag 50, Drogba 61, Sturridge 78)