Škotski kup
0

Rangers i Celtic bez pobjednika

Rangers i Celtic, najveći rivali škotskog nogometa, odigrali su 2-2 na Ibroxu u ogledu 5. kola Škotskog kupa.

Domaćini su poveli već u 3. minuti pogotkom mladog Jamieja Nessa. Gosti su poravnali u 16. minuti, a strijelac je bio Kris Commons.

Domaći sastav je stigao do velike prednosti krajem prvog poluvremena, kada je vratar Fraser Foster dobio crveni karton zbog obaranja Naismitha u svom kaznenom prostoru, a Steven Whittaker je u 41. minuti realizirao penal za vodstvo domaćina 2-1. No, Celtic je s igračem manje stigao do izjednačenja u 65. minuti, kada je poentirao Scott Brown.

Nakon rezultatskog poravnjanja, uslijedilo je i poravnanje brojčanih snaga na terenu, jer je u 76. minuti Rangersov igrač Steven John Naismith dobio crveni karton.

Do kraja nije bilo promjena, pa će o ukupnom pobjedniku odlučivati nova utakmica.