Prljavi potezi
611

Ramos godinama pokušava slomiti Messija, a Salaha je uspio iz prvog pokušaja

Realov štoper Sergio Ramos u nedavnom finalu Lige prvaka povrijedio je Mohameda Salaha pri jednom padu na travnjak i znatno oslabio Liverpool koji je na kraju i poražen od madridske ekipe rezultatom 3:1.

Međutim, nije to bio jedini Ramosov prljavi potez u toj utakmici budući da je u 29. minuti laktom udario Liverpoolovog golmana Lorisa Kariusa.

Realov kapiten je jedan od najoštrijih stopera na svijetu i vrlo često radi preopasne prekršaje na protivničkim igračima.

Jedan od igrača koji je pretrpio najviše prekršaja od Ramosa je definitivno Barcelonin napadač Lionel Messi.

Godinama gledamo duele ovog dvojca u mečevima El Clasica, gdje je Ramos nemali broj puta bio i isključen zbog prekršaja na Argentincu.

Messi tako najbolje zna kako je Salahu bilo u tih 30-ak minuta u finalnom susretu Lige prvaka.