Premijer liga BiH
12

Radnik savladao GOŠK u fantastičnom drugom poluvremenu

Nogometaši Radnika pobijedili su u Bijeljini u okviru 5. kola Premijer lige BiH ekipu GOŠK-a rezultatom 3:1.

Prvo poluvrijeme će obje ekipe željeti što prije zaboraviti jer gledaocima nisu ponudili ništa interesantno za vidjeti.

U drugom poluvremenu nešto bolja igra Radnika, koji u 58. minuti dolazi u vodstvo.

Nakon intervencije Kozića, lopta se odbila do Šerbečića, koji je pogodio za 1:0.

Desetak minuta kasnije Radnik zasluženo udvostručuje prednost, a strijelac je bio Peco.

Sedam minuta prije kraja meča GOŠK iz prvog šuta smanjuje prednost domaćih. Gol nade za ekipu iz Gabele postigao je Bošnjak.

Ipak, samo tri minute kasnije Glišić postiže treći gol za domaće i postavlja konačnih 3:1.

Radnik je s novom pobjedom prestigao Zrinjski i sada se nalazi na trećem mjestu Premijer lige, dok je GOŠK ostao na osmoj poziciji.