Premijer liga BiH
7

Radnik savladao GOŠK i upisao veoma važna tri boda

Foto; Klix.ba
Ekipa Radnika slavila je protiv GOŠK-a u meču 16. kola Premijer lige BiH minimalnim rezultatom 1:0.

GOŠK je u trećoj minuti imao prvu priliku na meču, ali Ereiz nije uspio pogoditi iz izgledne šanse. Domaći su nastavili s napadima prema golu gostiju iz Bijeljine, a prvu priliku za Radnik imao je Đurić u 20. minuti međutim nije uspio postići gol.

Ipak, u 25. minuti gosti iz Bijeljine stigli su u prednost, a strijelac pogotka bio je Šerbečić koji pogađa za vodstvo Radnika. GOŠK je odmah pokušao stići do poravnanja, ali iz nekoliko izglednih prilika ofanzivci domaće ekipe nisu reagovali najprisebnije.

U 62. minuti Okić je imao veliku priliku za Radnik, ali je Kozić odbranio njegov udarac. To je ujedno bila i posljednja prilika na meču te se gosti u Bijeljinu vraćaju s tri osvojena boda.