Premijer liga BiH
11

Radnik bez problema savladao indisponirani Borac

Ekipa Radnika pobjedom protiv Borca u meču 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine započela je drugu polusezonu.

Od početka meča domaći igrači pokazali su da više žele pobjedu, a nakon prve prilike koju je propustio Beširević u osmoj minuti, isti igrač je dvije minute nakon toga iskoristio dodavanje Đurića i postigao pogodak za 1:0.

Samo sedam minuta bilo je potrebno Radniku da postigne i drugi pogodak, a ovaj put u listu strijelaca upisao se Irfan Hadžić. Do poluvremena, Borac je napravio tek jednu priliku, ali nisu ozbiljnije ugrozili gol Lučića.

U drugom poluvremenu ekipa iz Bijeljine sigurno je kontrolisala stečenu prednost, a osim stative koju su sredinom drugog poluvremena pogodili, igrači Borca nisu napravili gotovo nijednu pravu priliku.

Tačku na ovaj susret stavio je Bradonjić u 87. minuti kada postavlja konačnih 3:0.