0

Quagliarella spasio Sampdoriju poraza protiv Palerma

Palermo i Sampdoria remizirali su u okviru 26. kola italijanske Serije A odigravši 1:1.

Najveću šansu na utakmici propustio je Quagliarella već u petoj minuti kada mu je šut iz dobre pozicije otišao desno pored gola.

U 31. minuti domaći dolaze u vodstvo. Nestorovski je realizirao penal zakucavši loptu iz sve snage pod prečku pa golman nije stigao ni reagovati.

U drugom poluvremenu nije bilo uzbuđenja sve do 90. minute kada je Quagliarella u šesnaestercu primio loptu koju je poslao Luis Muriel te je smireno poslao u mrežu.

Bh. reprezentativac Toni Šunjić u igru je ušao u 95. minuti, dok Mato Jajalo nije dobio šansu za igru.

Sampdoria je ostala na 10. mjestu Serije A, dok je Palermo u zoni ispadanja na 18. poziciji.