U GOŠK-u nezadovoljni
118

Pudar ogorčen nakon poraza: Dobro je Bašić rekao, sve lopte treba izbušiti u BiH

Velibor Pudar (Foto: I. Š./Klix.ba)
Pomoćni trener u stručnom štabu GOŠK-a iz Gabele Velibor Pudar bio je ogorčen nakon današnje utakmice u kojoj je njegov tim poražen od Sloge Meridian nakon velikog preokreta.
Pudar se tom prilikom prisjetio izjave trenera Željezničara Nermina Bašića koji je ranije na sličan način kritikovao stanje u bh. nogometu.

"Dobro je Nermin Bašić rekao da se sve lopte trebaju izbušiti u BiH, u potpunosti se slažem s njim. Fuj", napisao je otac naše najbolje sportistkinje Lane Pudar.

Susret u Doboju nije bio u direktnom televizijskom prijenosu pa je javnost u BiH ostala uskraćena da vidi kako je Sloga uspjela napraviti veliki preokret.

Podsjetimo, GOŠK je vodio golovima Čoke i Hasukića u 53. i 55. minuti te se činilo kako će tri boda otići za Gabelu.

Međutim, Grabež je u 72. smanjio na 1:2, potom je Jović u 88. izjednačio, a velika tri boda Slogi donio je Milanović u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.

Sloga je ujedno prestigla GOŠK na tabeli gdje se sada nalaze na susjednim pozicijama. Sloga je na osmom, a GOŠK na devetom mjestu.