Le Championnat
1

PSG uvjerljiv u Toulouseu

Zlatan Ibrahimović (Foto: Arhiv/AFP)
Nogometaši PSG-a svladali su u Toulouseu istoimenog domaćina s 4-0 u prvoj utakmici 23. kola francuskog prvenstva.

Za pariški sastav nije konkurirao David Beckham, ali su njegovi novi saigrači dominantnom predstavom osigurali ostanak na prvom mjestu na tabeli po završetku ovog kola. PSG ima tri boda više od Lyona od kojeg sada, dakako, ima i utakmicu više.

Pogotke za gostujući sastav postigli su Pastore u 4. minuti, Ibrahimović u 36., Sakho u 70. i Van der Wiel u 73. minuti. Lucas Moura imao je dvije asistencije, a Zlatan Ibrahimović, vodeći strijelac prvenstva, sada s 20 pogodaka, bio je i asistent Van der Wielu za četvrti gol njegove ekipe.

Domaća ekipa je od 40. minute igrala bez isključenog M'Benguea, što je, dakako, gostima samo olakšalo posao.

Le Championnat, 23. kolo: Toulouse – PSG 0-4 (Pastore 4, Ibrahimović 36, Sakho 70, Van der Wiel 73)

Tabela: 1. PSG 48, 2. Lyon 45 (-1), 3. Marseille 43 (-1), 4. Rennes 36 (-1)… 10. Toulouse 31…