Golijada u Parizu
3

PSG pobijedio Bordeaux u najuzbudljivijem duelu ove sezone, Neymar isključen

E. B.
U 26. kolu francuske Ligue 1 u Parizu su se sastali PSG i Bordeaux, a susret je završen rezultatom 4:3.

U najuzbudljivijem duelu koji je viđen ove sezone u francuskom prvenstvu gosti su prvi poveli kada je Hwang matirao Rica za 0:1.

Cavani je u 25. minuti poravnao na 1:1, a Marquinhos je u 45+1. pogodio za preokret i vodstvo Svetaca rezultatom 2:1.

No, tim rezultatom nije završeno prvo poluvrijeme s obzirom da je Pablo u 45+5. pogodio za 2:2.

Marquinhos je pogodio drugi put u 63. minuti za 3:2, a potom se i Mbappe upisao u strijelce samo šest minuta kasnije.

Na 4:3 smanjio je Pardo u 83. minuti, a u 90+2. minuti Icardi je pogodio za 5:3, no pogodak je poništen zbog ofsajda.

U 90+3. minuti nervozni Neymar je dobio drugi žuti karton, te je PSG susret završio sa deset igrača.