Le Championnat
0

PSG i Lyon bez pobjednika

U derbi utakmici 6. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG i Lyon su na Parku prinčeva odigrali bez pobjednika 1-1.

Domaće je u vodstvo doveo bivši francuski reprezentativac, 33-godišnji Ludovic Giuly, dok je Bafetimbi Gomis izjednačio za Lyon pet minuta prije kraja dvoboja. U redovima gostujuće momčadi bosansko-hercegovački reprezentativac Miralem Pjanić je ušao u igru u 57. minuti umjesto Sidneyja Govoua.

Vodio je Lens golom Togoanca Abdoulrazaka Boukarija od 57. minute, a od 73. minute je imao i igrača više nakon isključenja Yohana Cabayea, ali to mu nije bilo dovoljno za pobjedu. U četvrtoj minuti sudijske nadoknade udarac Rija Mavube pogodio je Adila Ramija u glavu, promijenio putanju i tako prevario Runju donijevši Lilleu jedan bod.