Ligue 1
34

PSG gubio 3:0, a onda spektakularno preokrenuo, ali ipak ostao bez pobjede

Ekipa PSG-a odigrala je spektakularnu utakmicu protiv Amiensa u meču 25. kola francuske Ligue 1, a nakon što su gubili rezultatom 3:0 ovaj tim je uspio izbjeći poraz i na kraju su ispustili pobjedu.

Amiens je fenomenalno otvorio susret i već u petoj minuti nakon gola Guirassyja stiže u vodstvo od 1:0, da bi u 29. minuti golom Kakute uduplali svoju prednost i na velike muke stavili goste iz Pariza.

Tu nije bio kraj mukama Parižana jer je Diabate u 40. minuti postigao gol za 3:0, a bruku PSG-a u prvom poluvremenu malo je ublažio Herrera koji u 45. minuti pogađa za 3:1.

Ipak, u drugom poluvremenu kao da je potpuno drugi tim PSG-a izašao na teren, a u razmaku od 60. do 65. minute s dva brza pogotka Kouassija stigli su do poravnanja od 3:3.

PSG je golom Icardija u 74. minuti stigao do velikog preokreta i vodstva od 4:3, a konačnih 4:4 postavio je Guirassy u 92. minuti.