Ligue 1
32

PSG demolirao Dijon, Neymar postigao četiri od osam pogodaka

Ekipa PSG demolirala je Dijon u susretu 21. kola francuske Ligue 1, a Parižani su na svom terenu slavili rezultatom 8:0.

Domaća ekipa u vodstvo je stigla već u 4. minuti kada Di Marija postiže fenomenalan pogodak s ivice kaznenog prostora, a već u 15. minuti isti igrač koristi asistenciju Neymara i povećava rezultat na 2:0.

U 21. minuti Cavani nakon asistencije Di Marije postiže pogodak glavom čime se izjednačio na vrhu liste strijelaca PSG-a svih vremena sa Zlatnom Ibrahimovićem, a do poluvremena domaća ekipa preko Brazilca Neymara postigla je četvrti pogodak.

Neymar je u 57. minuti postigao pogodak za 5:0, a u finišu susreta Brazilac je postigao još dva pogotka, a jedan je postigao i rezervista Mbappe za konačnih 8:0.