0

Primera: Valencia uvjerljiva protiv Getafea

Nogometaši Valencije pobijedili su na Mestalli Getafea s visokih 4-1 u dvoboju 29. kola španskog prvenstva produbivši krizu madridske ekipe.

Dva je gola iz penala, drugi i četvrti, za domaće postigao njihov najbolji strijelac David Villa. Drugi, kojeg je u zabio 60. minuti nakon isključenja domaćeg vratara Jacoba (drugi žuti karton), bio mu je 21. u prvenstvu. Ispred njega samo je Samuel Eto'o s 26 pogodaka.

Za domaće su još strijelci bili Juan Mata (osmi put u sezoni) i David Albiol, dok je za goste precizan bio Casquero u 48. minuti iz još jednog 11-erca.

Primera, 29. kolo:

Valencia – Getafe 4-1 (Mata 19, Villa 25-11m, 60-11m, Albiol 56 / Casquero 48-11m)

Redoslijed: 1. Barcelona 72, 2. Real Madrid 66, 3. Sevilla 57, 4. Villarreal 48, 5. Valencia 46, 6. Atletico Madrid 43, ... 17. Getafe 31...