0

Primera: Mallorca srušila Valenciju

Nogometaši Mallorce nastavili su sa sjajnim igrama na početku nove sezone. U prvoj utakmici nedjeljnog programa 5. kola španske Primere na svome su terenu pobijedili Valenciju s 2-0.

Došli su na taj način i do treće ovosezonske domaće pobjede u isto toliko dvoboja, a uz dva gostujuća remija ukupno na kontu imaju 11 bodova čime su se probili na drugo mjesto, iza Barcelone. Valencia je, pak, u pet kola skupila mršavih pet bodova.

Mallorca je u vodstvo došla u osmoj minuti. S desetak je metara pucao Victor Casadesus, a traljavom je reakcijom loptu u gol propustio golman gostiju Diego Alves. Drugi je pogodak u 55. minuti postigao Javier Arizmendi i to svega nekoliko sekundi nakon ulaska u igru.