0

Primera: Espanyol do pobjede s igračem manje

Iako su punih sat vremena igrali s desetoricom igrača, nogometaši Espanyola su u prvom dvoboju 23. kola španske Primere na svojoj Cornelli svladali Granadu s 1-0.

Kataloncima je u 30. minuti isključen Victor Alvarez zbog prekršaja na Youssefu El Arabiju. Granadi se time otvorila velika prilika da dođe do pobjede, ali ne samo da im to nije uspjelo, već su Andalužani na kraju ostali i bez boda. Jedini je strijelac u 79. minuti bio Hector Moreno koji je zabio glavom nakon nabacivanja Sergija Garcije iz kornera.

Espanyol je na ovaj način, barem privremeno, skočio na osmo mjesto, dok je Granada ostala četrnaesta. Ovo joj je treći uzastopni ligaški poraz i peti u zadnjih sedam utakmica.