Ispunio dječački san
70

Prije 18 godina Lingard je učio od idola Ronalda, jučer su zajedno srušili Newcastle

E. B.
Nogometaši Manchester Uniteda su jučer sa 4:1 savladali Newcastle, a jedan od strijelaca Jesse Lingard je ispunio dječački san.

Cristiano Ronaldo je zabio prva dva pogotka za United u 45+2. i 60. minuti, Bruno Fernandes je u 80. minuti zabio treći, a Lingard četvrti u 90+2. minuti.

Dvadesetosmogodišnji Lingard je na taj način dobio priliku zaigrati sa svojim idolom Ronaldom, ali i postići pogodak u istoj utakmici kao on.

Lingard je na Twitteru nakon meča odlučio objaviti fotografiju staru 18 godina kada je Ronaldo tek došao u Manchester United i pokazivao trikove polaznicima njihove škole među kojima je bio i desetogodišnji Lingard.

"Djeco, sanjajte velike stvari", poručio je Lingard nekim novim klincima koji sanjaju da jednog dana zaigraju sa svojim idolima i za svoj voljeni klub.