1

Prijateljska: Dinamo porazio Široki na Pecari, Šilić se oprostio

Piše: N. J.
Nogometaši Širokog Brijega poraženi su u prijateljskom susretu na Pecari od zagrebačkog Dinama 1:0. Gol odluke postigao je igrač gostiju Perić u 82. minuti.

Ova je utakmica bila oproštajna za dugogodišnjeg kapitena Širokog Brijega, Dalibora Šilića, koji je uz ovacije na tribinama igru napustio u 11. minuti.

Široki je odolijevao napadima Dinama sve do 82. minute, kada je Perić iz teške situacije pogodio mrežu domaćih za pobjedu Modrih.

Nekadašnji igrač Sarajeva, a sada član Dinama, Said Husejinović meč je posmatrao sa tribina zbog povrede.

ŠIROKI BRIJEG – Stadion Pecara. Gledatelja 4.000. Noćna utakmica. Vrijeme kišovito, teren klizav. Sudac: Bandić (Grude).

STRIJELAC: 0-1 Perić (82).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Blaić, I.Džidić, Špikić, J. Barišić, Plazonić, Landeka, Šilić, Zakarić, Ćorić, Marić (Bilobrk, Ljubić, D. Džidić, Kožul, Petrović, Ćorluka, Zadro, Hugo, Buhač, I. Barišić, Kordić, Ivanković). Trener: Slaven Musa.

DINAMO ZAGREB: Sandomierski, Ademi, Addy, Pavičić, Murić, Ruben Lima, Leko, Halilović, Rukavina, Taravel, Čop (Mikulić, Jajalo, Soudani, Šimunić, Pinto, Antolić, Fernandes, Perić, Pamić, Beqiraj, Brodić). Trener: Zoran Mamić.