Neuhvatljiv za odbranu
19

Prevljak u odličnoj formi, bh. napadač postigao tri ključna gola u četiri dana

Prevljak je neuhvatljiv (Foto: Twitter)
Bosanskohercegovački napadač Smail Prevljak (25) ponovo je donio bodove svom Eupenu, ovaj put na gostovanju kod Oostendea u okviru 17. kola belgijske Jupiler lige. Meč je završen rezultatom 1:1.

Gosti su imali velike probleme čitavu utakmicu budući da je Agbadou dobio crveni karton još u 16. minuti meča. Ipak, u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka.

U četvrtoj minuti nastavka na scenu stupa Prevljak koji postiže treći gol u samo nekoliko dana. Podsjetimo, nedavno je postigao dva gola u pobjedi Eupena rezultatom 2:1 protiv Cercle Bruggea.

Prevljak je brzo i napustio teren, a domaći do gola spasa dolaze u 79. minuti preko Kvasine.

Našem napadaču ovo je bio sedmi pogodak u belgijskoj Jupiler ligi, a ima zabilježenu i jednu asistenciju.

Eupen je 13. na tabeli, dok je Oostende preskočio Kortrijk i sada je na osmom mjestu Jupiler lige.