0

Premiership: Sunderland slavio u gostima kod Crystal Palacea

FENA
Nogometaši Sunderlanda došli su do druge pobjede u sezoni svladavši u posljednjem susretu 10. kola engleskog nogometnog prvenstva u gostima Crystal Palace rezultatom 3:1.

Sunderland je poveo u 31. minuti preko Fletchera, na 1:1 izjednačio je autogolom Brown u 55. minuti, a gosti su do pobjede došli u završnici utakmice. Za 2:1 u 79. zabio je Jordi Gomez, a pobjedu je potvrdio Fletcher svojim drugim pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Ovom pobjedom Sunderland je pobjegao iz zone ispadanja i trenutno je 15. s 11 bodova, dok je Crystal Palace dva mjesta ispod s dva boda manje.

Na vrhu ljestvice je Chelsea s 26 bodova, Southampton je drugi s 22, a Manchester City treći s 20. Slijede Arsenal (17), West Ham (17), Swansea (15), Liverpool (14), Tottenham (14), itd.