Neshvatljiva reakcija
0

Potvrdio pogodak iako je lopta išla u gol i spriječio svoju ekipu da ostvari podvig

E. K.
Galatasaray - Karagumruk (Foto: Screenshot)
Nogometaš turskog Karagumruka Serdar Dursun našao se u centru pažnje turskih medija i to zbog neshvatljive reakcije u 91. minuti susreta protiv Galatasaraya.

Karagumruk je imao ulogu autsajdera u ovom meču, ali je ipak mogao doći do velikog boda i to u sudijskoj nadoknadi, no u tome ih je spriječio upravo Dursun.

Nakon jednog kornera Kevin Lasagna je bio najviši u skoku te je poslao loptu ka nebranjenom dijelu mreže, no tu se našao upravo Dursun koji je želio da potvrdi pogodak i upiše se u strijelce.

No, Dursun je bio u ofsajdu pa je pogodak opravdano poništen, a Karagumruk je ostao bez velikog boda kod slavnog rivala.

Pomenutu situaciju pogledajte ovdje.

Inače, Galata je slavila rezultatom 1:0, a gol odluke je djelo Kerema Akturkoglua iz 41. minute susreta.

Galata se ovom pobjedom poravnala na vrhu tabele sa Fenerbahčeom, oba tima imaju po 43 boda s tim da Fener ima bolju gol razliku dok je Karagumruk 14. na tabeli sa 17 bodova.