Nevjerovatne scene
93

Pomoćni sudija proslavio izjednačujući pogodak Aston Ville protiv Manchester Uniteda

E. K.
Pomoćni sudija slavi gol Aston Ville protiv Manchester Uniteda (Foto: Screenshot)
Nogometaši Manchester Uniteda su u 24. kolu Premiershipa pobijedili Aston Villu na gostovanju rezultatom 2:1.

Manchester United je poveo u 17. minuti susreta kada je Rasmus Hojlund donio prednost Crvenim đavolima i postavio rezultat prvog dijela, a domaći su do izjednačenja stigli u 67. minuti preko Douglasa Luiza.

Nakon njegovog gola kamere su zabilježile pomoćnog sudiju Richarda Westa koji se radovao izjednačujućem golu Villansa.

Pomenutu situaciju možete vidjeti ovdje.

Inače, pobjedu Unitedu je donio Scott McTominay golom u 86. minuti utakmice čime je United ostao šesti sa 41 bodom, šest manje od Tottenhama koji je na mjestu koje vodi u Ligu prvaka.