Majstorski gol
37

Pogledajte kako je Immobile spektakularno pogodio za bod u 95. minuti

Nogometaši Cagliarija i Lazija podijelili su bodove na Sardegne Areni u okviru 28. kola Serije A odigravši neriješeno 2:2, a utakmicu je obilježio rijetko viđen pogodak Cire Immobilea.

Naime, Lazijev napadač je u samom finišu meča, pri Cagliarijevom vodstvu 2:1, s petnaestak metara u skoku nakon ubačaja petom pogodio za izjednačenje.

Immobile se tako čudesnim golom sigurno kandidovao među strijelce najupečatljivijih golova ove sezone.

Ujedno je spasio Lazio poraza na Sardiniji. Cagliari je poveo u 25. minuti golom Pavolettija, a Lazio je izjednačio u 38. minuti autogolom Ceppitellija.

Mreže su mirovale sve do 74. minute kada je Cagliari poveo golom Barelle s jedanaest metara, a na kraju se u posljednjoj minuti sudijske nadoknade ukazao Immobile velemajstorskim golom.