Vječiti majstor
110

Pogledajte kako je Ibišević postigao 10. ovosezonski gol u Bundesligi

Vedad Ibišević (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Herthe od 15:30 sati na Olimpijskom stadionu igraju utakmicu 32. kola Bundeslige protiv Stuttgarta.

Domaći su bili bolji protivnik u prvih 45 minuta, a nagrada za dobro izdanje stigla je u posljednjih pet minuta prije odlaska na odmor.

Bivši bh. reprezentativac Vedad Ibišević je još jednom pokazao kakav je majstor budući da je još jednom pokazao sjajan osjećaj za pogodak. Ispratio je odličnu intervenciju gostujućeg golmana, a onda pospremio loptu u mrežu za slavlje domaćih navijača.

U sudijskoj nadoknadi Duda je udvostručio prednost, a već u 68. minuti Kalou je povećao prednost na uvjerljivih 3:0.

Ibišević je ove sezone za Herthu odigrao 29 utakmica u svim takmičenjima. Postigao je ukupno 12 pogodaka i uspisao još dvije asistencije. Današnji gol bio mu je jubilarni 10. u Bundesligi.