39

Pogledajte još jednom projektil Harisa Duljevića

Nogometaši Sarajeva su u 8. kolu BHT Premijer lige BiH savladali Olimpic rezultatom 4:2, a posebno lijep pogodak je postigao igrač Sarajeva Haris Duljević.

Podsjetimo, Sarajevo je povelo u 9. minuti golom Bojana Puzigaće. Sedam minuta kasnije je na scenu stupio Haris Duljević, koji je za 2:0 snažnim udarcem sa oko tridesetak metara pogodio mrežu Olimpica, svog bivšeg kluba.

Treći gol Sarajeva i svoj drugi na ovoj utakmici je postigao Puzigaća u 33. minuti.

Utakmicu su zanimljivom učinili golovi Muharemovića u 62. i Brkovića u 88. minuti, koji su smanjili zaostatak na 3:2.

Sve dileme je u finišu utakmice otklonio Radovac golom za konačnih 4:2.

Duljević je bio jedan od najboljih igrača na terenu u jučerašnjoj utakmici u kojoj se istakao svojim prodorima i upošljavanjem saigrača. Lijep gol koji je postigao svakako je nagrada za njegov trud i najava još boljih igara u dresu FK Sarajevo.