Sjajni kadrovi
41

Pogledajte "Grbavicu" iz zraka tokom meča Zmajeva protiv Armenije

Reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je večeras na Grbavici selekciju Armenije sa 2:1, u prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine.

Pogotke za BiH postigli su Rade Krunić u 33. i Deni Milošević u 81. minuti, dok je stijelac za Armeniju bio Henrikh Mhkitaryan u 90. minuti iz penala.

Bh. igrači su upisali pobjedu nad selekcijom Armenije i s tri boda započeli novi ciklus kvalifikacija.

Međutim, izabranici selektora Roberta Prosinečkog su do prvog trijumfa došli teže od očekivanog, s obzirom na to da su gosti pružili izuzetno snažan otpor.

Navijači su na kraju meča ipak bili zadovoljni i sa aplauzom su nagradili Zmajeve, a u priloženom videu pogledajte kako je izgledao stadion Grbavica snimljen iz zraka.