Pregled utakmice
0

Pogledajte gol Ahmetovića za pobjedu Sarajeva i nevjerovatne promašaje Tuzla Cityja

Ekipa Sarajeva pobijedila ja Tuzla City u meču 3. kola Premijer lige BiH rezultatom 1:0, a jedini gol za Bordo tim postigao je Mersudin Ahmetović u prvom poluvremenu.

Aktuelni prvak danas je na svom Koševu teškom mukom došao do pobjede protiv gostiju iz Tuzle, a najveće zasluge idu sjajnom Ahmetoviću koji se u potpunosti oporavio, zaigrao od prve minute i postigao sjajan pogodak za tri važna boda.

Ipak, ono što je obilježilo ovaj susret je veliki broj promašenih prilika igrača Tuzla Cityja, a oni su u finišu prvog i tokom drugog poluvremena imali nekoliko kolosalnih prilika da dođu do pogotka, no nisu uspjeli savladati Kovačevića.

Ovo je za Sarajevo druga pobjeda u ovoj sezoni i trenutno imaju sedam bodova, dok je Tuzla City nakon poraza od Širokog Brijega i pobjede protiv Krupe ostala na tri osvojena boda.