0

Pogledajte fenomenalan pogodak s centra u trećem rangu brazilskog nogometa

Comercial je savladao Catanduvense rezultatom 4:1 u gostima u osmom kolu treće lige brazilske države Sao Paulo, popularne Pauliste.

Ovaj meč odigran u Catanduvi sam po sebi nije važan u svjetskim okvirima, ali pogodak koji je postigao gostujući igrač Mirrai obišao je planetu.

Ovaj 23-godišnji vezni igrač koji je prošao omladinsku školu Sao Paula, postigao je spektakularan pogodak direktno s centra.

Comercial je poveo 1:0 u 36. minuti, a potom je Catanduvense u 39. minuti izjednačio na 1:1.

Kada je sudija označio nastavak igre, Mirrai je uočio da je golman domaćina daleko od svog gola, zaletio se i snažno šutirao, a lopta je ušla u gol nakon samo tri sekunde leta za vodstvo gostiju od 2:1.

Do kraja susreta Comercial je postigao još dva pogotka u 45+1. i 69. minuti za konačnih 4:1.

Comercial se nalazi na 9. mjestu sa 13. bodova, dok je Catanduvense pretposljednji 19. sa samo 3 boda.