Ubitačni Urugvajac
74

Pogledajte čaroliju Luisa Suareza na utakmici protiv Seville

Suarez u akciji (Foto: EPA-EFE)
Urugvajski napadač Luis Suarez na zaista fantastičan način postigao je vodeći pogodak u večerašnjoj utakmici na Camp Nouu između Barcelone i Seville u okviru osmog kola La Lige.

Igrao se 27. minut meča kada je Semedo uputio odličan centaršut s lijeve strane, a onda je na scenu stupio Suarez.

Loptu je uhvatio makazicama i poslao je u nebranjeni dio mreže pa ju je golman Seville samo ispratio pogledom.

[TWITTER]1180929585384448000[/TWITTER]

Nakon vodećeg gola Barcelona je nastavila s napadima pa je Vidal udvostručio prednost u 32. minuti, a Dembele je tri minute kasnije uvećao vodstvo na 3:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Inače, Suarezu je ovo bio šesti pogodak u ovoj sezoni u svim takmičenjima, a zabilježio je osam nastupa.