Fascinantni prizori
739

Pogled na stadion Koševo iz zraka za vrijeme sarajevskog derbija

Vječiti sarajevski derbi završen je pobjedom Sarajeva nad Željezničarom, a mi vam donosimo fancinantne prizore stadiona Koševo snimljene iz zraka.

Bordo tim je pobijedio gradskog rivala rezultatom 2:1 u derbi susretu 16. kola Premijer lige Bosne i Hecegovine, a sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Ahmetović je dva puta pogađao za Sarajevo, Krpić je s druge strane postigao gol iz penala, a vrijedi izdvojiti da su na ovom meču viđena i dva crvena kartona. Željin Bakrač je isključen još u 24. minuti, dok je Šabanović morao napustiti igru u samom finišu susreta.

Sarajevski derbi je privukao 10.000 gledatelja, a obje navijačke skupine su se potrudile nadmašiti jedna drugu u navijanju, parolama, bakljadama...