Ligue 1
11

Pochettino neslavno debitovao na klupi PSG-a, Parižani osvojili samo bod protiv St. Etiennea

E. B.
Mauricio Pochettino (Foto: EPA-EFE)
Maurucio Pochettino neće po dobrom pamtiti debi na klupi PSG-a.

Parižani su u 18. kolu Ligue 1 gostovali kod St. Etiennea i osvojili su samo jedan bod odigravši 1:1.

U 19. minuti domaća ekipa je povela nakon velike greške Idrisse Gueyea. Veznjak PSG-a je izgubio loptu pred kaznenim prostorom i Romain Hamouma je matirao Keylora Navasa za 1:0.

[TWITTER]1346915163119771655[/TWITTER]

Samo tri minute kasnije Parižni su izjednačili kada se Moise Kean lijepo snašao pred golom domaće ekipe i pogodio za 1:1.

[TWITTER]1346915760220884997[/TWITTER]

Do kraja susreta gosti su svim silama pokušavali izjednačiti, no golman Jessy Moulin je bio nesavladiv.

Pochettinova ekipa je mogla ostati i bez boda, no Denis Bouanga je nakon kornera glavom zatresao samo prečku Navasovog gola.

St. Etienne - PSG 1:1 (Hamouma 19. - Kean 22.)