Bundesliga
0

Pobjedom Schalkea kompletirano 5. kolo

Nogometaši Schalkea proslavili su u Kölnu pobjedu 2-1 protiv istoimenog domaćina u posljednjoj utakmici 5. kola njemačke nogometne Bundeslige.

Schalke je prvi pogodak postigao već u 2. minuti utakmice, strijelac je bio Jefferson Farfan, a drugi u prvoj minuti nastavka, kada je Levan Kobiašvili odlično reagirao nakon isto takvog dodavanja Farfana, te je pospremio loptu u mrežu iza nemoćnog golmana domaćina Mondragona.

Köln se nakon prvog primljenog pogotka vrlo brzo vratio u igru, jer je Lukas Podolski odličnim prizemnim udarcem izjednačio rezultat već u 6. minuti.

Köln je i nakon toga imao veću inicijativu, kao i u drugom poluvremenu, ali nije uspio izjednačiti.

Köln je ostao na posljednjem mjestu na ljestvici sa samo jednim bodom, a Schalke zauzima treću poziciju s 10 bodova.