1

Pjanić s klupe odgledao Juventusov trijumf nad Palermom, Higuain prestigao Džeku

Juventus je u prvom meču 25. kola italijanske Serie A bez problema savladao Palermo rezultatom 4:1.

Stara dama je povela već u 13. minuti, a strijelac je bio Claudio Marchisio. Paulo Dybala je iz slobodnog udarca eurogolom u 40. minuti udvostručio prednost Juventusa, a potom je u 63. minuti asistirao Gonzalu Higuainu koji pogađa za 3:0.

Higuain je na taj način došao do 19. gola u sezoni i stekao prednost od jednog pogotka u odnosu na Edina Džeku koji će priliku da se izjednači imati u nedjelju kada Roma dočekuje Torino.

Na 4:0 povisio je Dybala na Higuainovu asistenciju u 89. minuti susreta, a konačnih 4:1 postavio je Čočev u 90+3. minuti.

Miralem Pjanić je odgledao susret sa klupe za rezervne igrače Juventusa. S druge strane Mato Jajalo je bio u startnoj postavi gostiju, a u 50. minuti ga je zamijenio Toni Šunjić.