Parma bolja od Lazija, dva gola Floccarija

Piše: N. J.
Detalj sa utakmice (Foto: AFP)
Nogometaši Parme savladali su na svom terenu rimski Lazio, našeg Senada Lulića, u okviru 30. kola talijanske Serije A.

Domaći igrači došli su vrlo brzo do znatne prednosti nakon što su u 6. i 12. minuti pogodili Mariga i Floccari. Scaloni je u 37. minuti smanjio na 2:1, nakon asistencije Kozaka.

U nastavku, bivši igrač Lazija Floccari je u 76. minuti postigao svoj drugi gol i time postavio konačan rezultat utakmice Parma - Lazio 3:1.

Našeg reprezentativca Senada Lulića nije bilo u kombinaciji za ovaj meč zbog povrede. Lazio je nakon ovog poraza ostao na trećoj poziciji sa 51 bodom, dok je Parma sa 17. skočila na 13. mjesto i sada imaju 35 bodova.

Tabela: Milan 64, Juventus 59 (-1), Lazio 51, Napoli 48 (-1), Udinese 48 (-1), Roma 44 (-1)...