Haos u Jerevanu
45

Paklen doček za navijače Hrvatske u Armeniji, domaći ih napali na tribinama

S. G.
Hrvatska reprezentacija jučer je kao gost minimalnim rezultatom 1:0 slavila u Armeniji i tako načinila veliki korak na plasmanu na još jedno Evropsko prvenstvo.

Pogodak koji je napravio razliku i koji je vrijedan velika tri boda sa teškog gostovanja postigao je Andrej Kramarić u prvom poluvremenu.

U nastavku su Vatreni imali bezbroj šansi da povećaju prednost, u tome nisu uspjeli, ali su ipak došli do važnih bodova.

Susret je osim drona koji je nakratko prekinuo igru, obilježila i tučnjava navijača.

Kako javljaju armenski mediji, domaći navijači su u jedno momentu preskočili ogradu i krenuli u sukob s gostujućim tifozama.

Brzom reakcijom specijalaca sukob većih razmjera je zaustavljen, a očekuje se da UEFA kazni armenski Savez zbog organizacijskih propusta.