La Liga
0

Osasuna nakon preokreta savladala Leganes, Kodro odigrao cijeli meč

Nogometaši Osasune pobijedili su na svom stadionu u okviru 31. kola La Lige ekipu Leganesa rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu viđena je izjednačena igra, a prvi u vodstvo došli su gosti kada je Siovas pogodio na asistenciju Tita.

Ipak, Leon je devet minuta prije odlaska na odmor izjednačio rezultat golom iz penala.

U nastavku puno bolja utakmica u kojoj je Leganes promašio nekoliko velikih zicera.

Danas sjajni Leon te je promašaje kaznio golom u 71. minuti na asistenciju Berenguera i donio prvu domaću pobjedu svojoj ekipi ove sezone.

Bh. reprezentativac Kenan Kodro odigrao je cijeli meč u dresu pobjedničke ekipe.

Osasuna je uprkos pobjedi ostala na posljednjem mjestu sa svega 14 bodova, dok je Leganes na 17. poziciji.