Tvrde da su oštećeni
5

Olimpik objavio sporne detalje s utakmice protiv Radnika

E. B.
Fudbalski klub Olimpik je objavio sporne detalje sa utakmice 31. kola Premijer lige BiH protiv Radnika u Bijeljini.

Nogometaši Radnika su slavili rezultatom 1:0, a igrači sarajevske ekipe su u finišu susreta napustili teren nezadovoljni suđenjem arbitra Dragana Petrovića.

"Naš tim je u prethodnom kolu gostovao ekipi FK Radnik u Bijeljini. Sudija Dragan Petrović iz Banje Luke je tokom cijelog susreta imao neujednačen kriterij, a sve je kulminiralo nedosuđenim kaznenim udarcem u finišu susreta. Sve odluke je donosio u korist domaćeg tima, loše se kretao i donosio odluke 'na daljinu'. Nedosuđeni kazneni udarac u 89. minuti prouzročio je naš izlazak sa terena, a nakon povratka sudija Petrović je utakmicu produžio samo pola minute. Dovoljno da nas dodatno oslabi isključenjem Bajraktarevića, a odmah potom je svirao kraj susreta. U videoprilogu pogledajte samo dio njegovih 'odluka' i procijenite sami kako je i na koji način vodio ovaj susret", stoji u saopćenju Olimpika.

Kompilaciju spornih situacije koje je Olimpik napravio možete pogledati ovdje.