Prva liga FBiH
24

Olimpik na krilima Pandže i Pehara savladao Metalleghe i prišao Veležu na jedan bod

(Foto: D. S./Klix.ba)
Ekipa Olimpika upisala je sigurnu pobjedu protiv Metallegea u susretu 21. kola Prve lige Federacije BiH rezultatom 3:0 te su s nova tri boda stigli na samo jedan bod zaostatka u odnosu na Velež.

Vukovi su odlično otvorili meč i već u 12. minuti golom Pandže stižu u vodstvo od 1:0, a isti igrač je u 25. minuti postigao svoj drugi pogodak i Olimpiku donio sigurnu prednost pred nastavak susreta.

Sve dileme oko pobjednika meča riješio je Pehar u 45. minuti kada pogađa za, kasnije će se ispostaviti, konačnih 3:0.

Ovom pobjedom Olimpik je stigao na samo bod zaostatka u odnosu na Velež koji je jučer izgubio od Zvijezde u Gradačcu rezultatom 1:0 i sigurno je da nas do kraja prvenstva očekuje izuzetno zanimljiva završnica u kojoj će se tražiti jedan putnik u Premijer ligu BiH.