25

Ognjen Vranješ postigao gol protiv svog bivšeg kluba

Piše: J. H.
Ognjen Vranješ u dresu Krasnodara
Bh. reprezentativac Ognjen Vranješ postigao je gol u porazu Alanije Vladikavkaz od Krasnodara(3:2).

Vranješ je u dresu Krasnodara odigrao 37 utakmica i postigao jedan gol. Upravo na današnjoj utakmici između njegovog bivšeg i sadašnjeg kluba, popularni Ogi se upisao u strijelce u 61. minuti, smanjivši rezultat na 2:1.

Prethodno, Krasnodar je vodio sa 2:0 golovima Joaozinha i Wandersona. Nakon što je Vranješ smanjio rezultat, ubrzo je uslijedio i drugi gol domaće ekipe. Strijelac za izjednačenje bio je Welinton.

Ipak, gostujuća ekipa nije se predavala do samog kraja utakmice. Naime, u sudijskoj nadoknadi, došli su do sva tri boda zahvaljujući Wandersonu koji je svojim drugim golom u današnjoj utakmici zapečatio sudbinu domaće ekipe.

Treba napomenuti da je Krasnodar od 76. minute igrao sa igračem manje nakon što je isključenRuslan Nakhushev.