0

Odović: Ostvarili smo važnu pobjedu protiv odlične ekipe Olimpica

FENA
Milomir Odović (Foto: Feđa Krvavac/Klix.ba)
Trener Fudbalskog kluba Željezničar Milomir Odović zadovoljan je igrom i visokom pobjedom svojih igrača protiv gradskog rivala Olimpica.

Željezničar je u derbiju 16. kola Premijer lige BiH slavio s 3:0, a Odović je nakon meča naglasio da je ostvarena važna pobjeda protiv odlične ekipe Olimpica.

"Neke stvari su nam se u prvom poluvremenu poklopile i ostvarili smo visoko vodstvo od 2:0, tako da je pred nama u drugom dijelu meča bio rutinski posao. I tada smo odigrali kvalitetno i postigli još jedan pogodak", izjavio je Odović.

Dva gola za Plave u svom debitantskom nastupu postigao je iskusni napadač i bivši igrač Olimpica Zoran Kokot (13. i 32. minut), dok je konačan rezultat u 49. minutu iz slobodnog udarca postavio Rijad Bajić.

Željezničar u narednom kolu igra protiv prvoplasiranog Širokog Brijega, a Odović vjeruje da njegovi igrači i u tom meču ''mogu nešto uraditi''.