Željezničar - Velež
74

Odlična atmosfera u duelu starih rivala na Grbavici: Manijaci i Red Army na nivou

F. Z.
Fudbalski klub Željezničar dočekao je danas u 19. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom terenu Fudbalski klub Velež. Nakon prvih 45 minuta susreta na Grbavici gosti imaju više razloga za zadovoljstvo.

Velež od 21. minute susreta golom Fajića vodi rezultatom 1:0. Međutim to nije spriječilo navijače Željezničara da i danas budu 12. igrač svoje ekipe.

Podrška izabranicima Amara Osima ne prestaje na ovoj utakmici, a ukoliko njihova ekipa uspije izbjeći poraz na ovom susretu na dugu zimsku pauzu otići će kao lider prvenstva.

Na stadionu Grbavica ima i oko 400 navijača gostujuće ekipe. Red Army je i večeras uz Velež, a utakmica protiče u sjajnom ambijentu.