Turska Superliga
0

Novi poraz Galatasaraya

Teška kriza nastavlja tresti Galatasaray nakon što je Gheorghe Hagi upisao i treći poraz (dva remija, samo jedna pobjeda) u šest utakmica koliko vodi slavni istanbulski klub.

Na svom je terenu njegova ekipa u nedjelju poražena od Beşiktaşa u gradskom derbiju 2-1.

Jedan je gol za goste, svoj treći (sva tri iz 11-erca) u dresu novog kluba, zabio bivši igrač Reala, 34-godišnji Španac Jose Maria Guti u 8. minuti, čime je Besiktas došao u vodstvo. Na 2-0 je povisio Nobre u 79, da bi Kewell u 90. minuti postigao počasni gol za Galatasaray.

Misimovića nije bilo u sastavu domaćina.

Turska Superliga, 14. kolo:

Karabukspor – Ankaragücü 5-1 Bucaspor – Antalyaspor 1-0 Galatasaray – Beşiktaş1-2

Tabela: 1. Trabzonspor 33, 2. Bursaspor 28, 3. Kayserispor 28, 4. Fenerbahçe 27, 5. Beşiktaş 24... 10. Galatasaray 17...