Novi gol Del Piera, tri boda njegovog Sydneyja

10.2.2013. u 09:55
11
8
11
Kompletirano je 20. kolo u australskoj nogometnoj ligi, a u posljednjem je ogledu Sydney s 2-1 na domaćem terenu pobijedio Brisbane. Opet je talijanski majstor Alessandro Del Piero bio u središtu pozornosti.
Postigao je talijanski nogometaš prvi pogodak na utakmici, u 7. minuti. Bio je to njegov već jedanaesti gol u sezoni čime se nalazi na diobi trećeg mjesta liste strijelaca.

Isto tako, postigla je legenda Juventusa šest pogodaka u posljednja četiri prvenstvena nastupa.

Albanski nogometaš Berisha je realiziravši jedanaesterac u 45. minuti izjednačio za goste, no pogodak odluke u 69. je zabio Traintis, lijepo opalivši rezantnu loptu s dvadesetak metara. Inače, i tu je akciju poveo Del Piero koji je nabacio loptu u šesnaesterac, a ona se potom odbila do strijelca Triantisa.

Sydney je s nova tri boda skočio na šesto mjesto tabele.