74

Nogometaši Tuzla Cityja bolji od Čelika u prijateljskom susretu u Zenici

Piše: E. M.
(Foto: E. M./Klix.ba)
Nogometaši Čelika danas su na Bilinom Polju odigrali prijateljsku utakmicu s ekipom Tuzla City-a koja je završena rezultatom 0:2.

Prvo poluvrijeme domaćim igračima nije donio mnogo prednosti na terenu, a Livaja, Nikolić i Dedić nisu iskoristili prilike koje su im se pružile u prvim minutama susreta. U 25. minuti Šišić je pokušao matirati golamana Tuzla Cityja Fejzića, ali bezuspješno.

Prvi pokušaj igrači Tuzla Cityja su zabilježili u 31. minuti, a mreže su mirovale do kraja prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme donijelo je više uzbuđenja za goste koji su u tri minute dali dva gola. Prvo je u 62. minuti pogodio Kostić na ubacivanje Stojčeva, dok je u 64. minuti susreta Stjepanović potvrdio prednost Tuzla Cityja u Zenici.

Za Tuzla City su igrali Fejzić, Čomor, Kostić, Kojić, Obradović, Stjepanović, Mitrović, Stokić, Crnkić, Nukić i Poturalić.

Čelik je igrao u satsavu: Dujković, Livaja, Bevab, Adilović, Karamatić, Šišić, Jamak, Dedić, Grahovac, Salčinović i Nikolić.