Kombinovani sastav
0

Nogometaši Srbije remizirali s Jamajkom u prijateljskom meču

E. B.
Nogometna reprezentacija Srbije je remizirala s Jamajkom u prijateljskoj utakmici rezultatom 1:1.

Susret je odigran u japanskom gradu Mikiju, a selektor Srbije Dragan Stojković je izveo kombinovani sastav.

Jamajka je povela u 29. minuti kada je nakon lijepe akcije lopta došla do Andrea Graya, golman Srbije Đorđe Nikolić je bespotrebno napustio kazneni prostor i omogućio napadaču Watforda da ga zaobiđe i pošalje loptu u prazan gol.

Srbija je izjednačila u 61. minuti susreta. Rezervista Strahinja Pavlović je najprije šutirao van kaznenog prostora lijevom nogom, njegov udarac je izblokiran, ali je onda on pokušao slabijom, desnom nogom i majstorski pogodio za 1:1.

U nastavku susreta obje ekipe su imale nekoliko poluprilika, no rezultat se nije mijenjao i meč je završen rezultatom 1:1.