1

Nogometaši Čelika u generalnoj provjeri porazili Kozaru rezultatom 4:1

Piše: E. M.
Detalj sa utakmice NK Čelik - FK Kozara (Foto: Elmedin Mehić/Klix.ba) (Foto: E. M./Klix.ba)
(Foto: Elmedin Mehić/Klix.ba)
Nogometaši Čelika danas su na stadionu Bilino Polje u Zenici odigrali posljednju pripremnu utakmicu pred nastavak BH Telecom Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine protiv ekipe Kozare koja je poražena rezultatom 4:1.

Čelik je poveo već u 2. minuti golom Brkovića koji je nakon asistencije Regoja loptu poslao u mrežu Kozare. Drugi gol za Čelik postigao je Dilaver iz penala nakon prekršaja nad Haurdićem, a u 39. minuti na asistenciju Brkovića ponovo je zatresao mrežu Kozare.

U 58. minuti susreta Hećo je prizemnim šutom donio još jedan gol za crno-crvene i rezultat 4:0, a Kozara je dvije minute poslije smanjila prednost Čelika na 4:1.

Utakmica je bila zatvorena za posjetitelje, a prvi protivnik u nastavku prvenstva NK Čeliku bit će ekipa Zrinjskog iz Mostara.