Opasno po život
0

Nogometaš Željezničara udario u zid pored terena, morao je odmah napustiti igru

Trenutak kada je Drljo udario u zid (Foto: Screenshot)
Nogometaši i stručni štab Željezničara neće po dobrom pamtiti današnju prijateljsku utakmicu protiv ekipe Vršca koja se od 14:00 sati igra u Međugorju.
Naime, već u 11. minuti povrijedio se napadač Sulejman Krpić koji je dobio žestok udarac u glavu zbog kojeg je morao izaći iz igre.

Desetak minuta kasnije teren je napustio i Andrija Drljo koji je nakon neopreznog starta protivničkog igrača doživio nezgodan sudar sa zidom koji se nalazi tik pored sportskog borilišta.

Zid je definitivno opasnost po zdravlje, a sreća u nesreći je da se Drljo dobro dočekao i u zid prvobitno udario rukama.

U prvi mah se činilo kako će Drljo nastaviti utakmicu, ali je ubrzo pokazao kako želi zamjenu pa ga je sudija Bruno Akrapović izvaditi iz igre.

Umjesto Krpića i Drlje u igru su ušli Dženana Haračić i Antonio Pavić.

Inače, Vršac je u 73. sekundi stigao do vodstva iz penala, a revanširao se Hiroš koji je sigurno realizovao udarac s bijele tačke pa je rezultat prvog poluvremena bio 1:1.