Dobio crveni karton
4

Nogometaš udario sakupljača lopti nakon što mu je on bacio kopačku u publiku

F. Z.
Tokom vikenda na rasporedu su bile utakmice 14. kola tuniske nogometne lige, a duel između Hammam-Lifa i CA Bizertina u subotu obilježio je incident u kojem je gostujući nogometaš Mohamed Yeken udario sakupljača lopti.

Incidentu je prethodio trenutak u kojem je sakupljač lopti bacio Yekenovu kopačku u publiku kod rezultata 1:1, desetak minuta prije kraja utakmice.

[TWITTER]1226811334832115712[/TWITTER]

Nogometaševa reakcija je bila neprimjerena, bez obzira na dječakov potez, a nakon što je udario sakupljača lopti sudija mu je pokazao crveni karton.

[TWITTER]1226813719600128000[/TWITTER]

Samo tri minute poslije isključenja gosti su primili pogodak i poraženi su rezultatom 2:1. Ako je suditi prema fotografijama objavljenim na društvenim mrežama, isključeni nogometaš nije dobio kopačku nazad.