komentara
9

dijeljenja
Nogometaš Lyona "zakucao" loptu u mrežu za jedan od najčudnijih autogolova ove sezone Foto: Screenshot (Marcal nakon autogola)
Nogometaši PSG-a sinoć su na svom terenu u 24. kolu francuske Ligue 1 slavili protiv Lyona rezultatom 4:2 i došli do pete uzastopne pobjede u prvenstvu.
Ekipa Thomasa Tuchela imala je nakon prvih 45 minuta prednost rezultatom 2:0, a golove su postigli Di Marija i Mbappe. Domaćin je u drugoj minuti drugog poluvremena došao do trećeg gola nakon što je svoju mrežu zatresao Fernando Marcal.

Bio je to jedan od najčudnijih autogolova ove sezone. Pokušao je Marcal ispucati loptu i otkloniti opasnost, ali je uspio samo zakucati u sopstvenu mrežu.

Lyon se uspio vratiti u susret golovima Terriera u 52. i Dembelea u 59. minuti, ali je Cavani u 79. potvrdio trijumf ekipe s Parka prinčeva.